Yapay Çiçek Deposu

Tek Dal Yapay Begonvil 85 cm Fuşya

Ürün Kodu : dln-2253-tek-dal-begonvil
0 Değerlendirme
104,90 TL
0 Değerlendirme

Gelin Buketleri, Ağaçlar, Tanzim Çiçekler, Bambu Seperatörler Sipariş Yoğunluğuna Göre 2-3 İş Gününde Ulaşmaktadır. Ayrıcı Bu Ürünler Sipariş Üzerine Hazırlandığı İçin Değişim Ve İadesi Bulunmamaktadır. Kuru çiçekler el yordamı ile boyandığı için ton farklılığı olabilmektedir.
Ücretsiz Kargo 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde
2-3 GÜN'DE KARGO
KIRIK PARÇA GARANTİSİ Aynı Gün Yedek Parça Gönderimi
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 256 Bit SSL Sertifikası
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Tek Dal Yapay Begonvil 85 cm Fuşya Özellikleri;

  Dekoratif yapay begonvil dalı yüksekliği: 85 cm (Sap kısmı 44 cm)

  Dekoratif yapay begonvil dalı genişliği: 35 cm

  Dekoratif lüx yapay begonvil dalı, dekor amaçlı olarak dilediğiniz her türlü mekanda kullanılabilir.

  Dekoratif lüx yapay begonvil dalını gerçek bir begonvil dalından ayırmanız çok güçtür. Ürün yapay olduğu için çok uzun ömürlü ve dış mekan kullanımına uygundur.

  Su ile temasında hiçbir sakınca olmayıp, temizliği çok rahat yapılabilir. Yapay Çiçek Sarkan Mor Begonvil ve Sanatsal Değeri İle İlgili Yaklaşımlar; Yapay Çiçek sarkan mor begonvil, resim, grafik ve plastik sanatların bir araya gelerek oluşturduğu sanatsal bir obje sayılabilir. Ancak her zaman sanatı ve zanaatı birbirinden farklı değerlendirmek gerektiği unutulmamalıdır. Faydalanmak için yapılan her türlü obje zanaat ürünüdür.

  Sanatsal bir değeri olsa bile, sanatsal bir bakış açısıyla tasarlanmış olsa bile Yapay Çiçek sarkan mor begonvil gibi nesneler zanaat ürünü sayılırlar. Sanatta fayda gözetilmez. Kaygı daha çok ortaya çıkacak nihai nesnenin sanatsal olup olmadığı konusu etrafında şekillenir. Maddi bir karşılığı olan Yapay Çiçek sarkan mor begonvil gibi ürünler için zanaat eseri denir. Ancak bu durum estetik değerlerden yoksun olduğu anlamına gelmez. Sanat eserlerine benzer şekilde çıkarsız bir beğeninin sonucu satın alınması, görünümünden haz alınması ve takdir edilmesi yönleriyle, sanat eserleri ile benzeşen, ortak sonuçları vardır.

  Güzel bir tablo gördüğümüzde duygulanır, beğendiğimiz bir performans sergilenen tiyatro eserini alkışlar, konserlerde heyecanlanarak müzisyene eşlik eder ve etrafımızdaki insanlarla aynı duyguları paylaşır, beğendiğimiz bir şiir okununca ruhumuz etkilenir.

  Bunların hepsi özel duygular olup aynı sanatsal faaliyetler her bireyde aynı etkiyi göstermezler. Dolayısıyla hem sanatsal hem de zanaatsal eserler doğrudan değerlerini verecek olan tek kriter alıcının bakış açısı ve özel duygularıdır. Özel olarak Yapay Çiçek sarkan mor begonvil gibi sanatsal ve zanaatsal değeri olan ürünlerin kullanımının yaygınlaşması güzel sanatlar alanında bireyin eğitim seviyelerinin yükselmesi, bu alanda bilgi birikimlerinin artmasına bağlıdır.

  Ürün Özellikleri
  Renk
  :
  Fuşya
  Boy / Ölçü
  :
  85cm
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.