Garanti ve İade Koşulları

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Siparişiniz kargoya verilmediyse 0546 711 09 08 ya da 0538 586 01 98 numaralı telefonlardan bize ulaşarak işlem başlatabilirsiniz. Siparişiniz kargolandı ve siz teslim almaktan vazgeçtiniz bu durumda siparişiniz kargo firmasın da 1-3 iş günü bekleyerek bize geri iade olarak döner. 

 

Siparişimi nasıl iade edebilirim?

Kargo firması siparişlerinizi size ulaştırdı ve iade etmek istiyorsunuz, bu durumda almış olduğunuz tüm ürünleri ya da  bir kısmını iade edebilirsiniz.

Kredi kartı ile yada banka havalesi olarak sitemiz üzerinden ödemesini yaptıktan sonra 14 günde iade etme hakkına sahipsiniz aksi durumda iade hakkınız olmayacaktır.

İade edilecek ürünler ile birlikte ürünün faturasının aslını, ürünün kendi kolisine koyup özenle ambalajlayıp(size geldiği gibi) geri göndermenizi rica ediyoruz aksi halde iade işleminiz başlatılmayacaktır.

İade kodu ile gönderilmeyen kargolar tekrar alıcıya gönderilecektir.

 

İadesi kabul edilmeyen ürünler !

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesinin 1. fıkrasının a bendinde de belirtildiği üzere kişiye özel olarak hazırlanan ürünlerde tüketicilerin cayma hakkı bulunmamaktadır. Gelin buketi, gelin çiçeği, gelin tacı, damat yaka çiçeği ağaç , bambu, bambu seperatör, ağaç çeşitleri ve kız isteme çiçekleri, vazolu tanzimler vb. ürünleri Yönetmelik'in 15. maddesinin 1.fıkrasının a bendi uyarınca sipariş üzerine hazırlanılacağından müşterilerimizin cayma hakkı bulunmamaktadır. Ayrıca gelin buketi, gelin çiçeği, gelin tacı, damat yaka çiçeği, kız isteme çiçekleri vb. siparişleri müşterilerimizin siparişi üzerine hazırlandığından sipariş verildikten ve ürünler hazırlık aşamasına geçildikten sonra müşterimizin siparişlerini iptal etme, değiştirme ve/veya cayma hakları bulunmamaktadır.

İptal-iade işlemi yaparsam ne kadar sürede geri ödemesi yapılır?

Geri iade olarak gönderdiğiniz kargo bize ulaşınca iade işleminiz başlar ortalama 14 günde iadeniz sağlanır.

Kredi kartı ile alım yaptıysanız eğer bankanızın durumuna göre hesabınıza tutar yansır aşağıdaki tabloyu inceliyebilirsiniz.

Havale ile alım yaptıysanız eğer 0546 711 09 08 ya da 0538 586 01 98 numaralı telefonlardan bizlere ulaşarak tutarın yatırılacağı hesap bilgilerini iletmeniz gerekli.


yapay-cicek-deposu-bankalar.jpg (98 KB)

 

İade işlemin de kargo bedeli ödeyecek miyim?

Evet!

Tüketici, ön bilgilendirmede kararlaştırılması ve satıcının öngördüğü taşıyıcı ile iadesinde tutarına yer verilmesi halinde teslim masraflarını geçmemek üzere iade masrafını karşılamakla yükümlüdür.  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.